piątek, 9 grudnia 2011

Wyniki konkursu

Czas ogłosić wyniki konkursu o lakiery do paznokci. Szczerze, długo z tym zwlekałam, ale teraz już wreszcie muszę się postarać :). Więc... lakiery do paznokci wygrywa... aniaantas@op.pl! Niedługo się z Tobą skontaktuję i przekażę lakiery. Korzystałam z generatora liczb, więc jest 100% sprawiedliwie! Gratulacje, Aniu! Masz szczęście, więc bierz udział w innych moich loteriach.
  W czwartek mam konkurs wiedzy o Mickiewiczu. Mam cały weekend czytania! Jeszcze do tego nauka na sprawdzian z matmy. A w piątek... koncert mojej szkoły muzycznej. Tańczę, śpiewam i mam mnóstwo prób! Życzcie mi powodzenia w ten ciężki tydzień!

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. WOW!!!!!! Tak się cieszę! Wiem, co czujesz, bo ja mam sprawdzian z matmy i 3 kartkówki.... Powodzenia w nauce! Sukcesów w konkursie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojejku. Ponieważ, iż większość osób uważa, że się zdenerwowałam czy coś i usunęłam poprzedni komentarz, chcę napisać, że tak nie było. Miałam poważną literówkę, a dokładniej gartealuję, kiedy miało być gratuluję, tak więc usunęłam poprzeni koment. ;)

  A tak przy okazji - gratuluję Aniu!;)

  OdpowiedzUsuń