niedziela, 4 grudnia 2011

Problem z włosami

Byłam wczoraj u fryzjera... Ufff! Nareszcie ścięłam końcówki moich blond- kołtunków (loczków). Nie lubię rozdwojonych końcówek. Brzydko wyglądają, szczególnie, jak masz loczki.
 Wy też masz taki problem? Wstajesz rano, jesz śniadanie, myjesz się i doprowadzasz do ogółnego porządku, ubierasz się, delikatny make- up i... stajesz przed lustrem ze szczątką w ręce i się załamujesz. Ciągnięcie kołtunów i posklejanych pasem jest bolesne i do znudzenia! Z resztą czesanie się rano nie jest ulubionym zajęciem dziewczyn. Co innego wymyślne fryzury na wieczów, imprezę, czy randkę! Takie czesanie jest samą przyjemnością.
PORADA: Przed porannym czesaniem spryskaj włosy odżywką w sprayu. Rozczesywanie będzie łatwiejsze. NIE CIĄGNIJ! Delikatnie rozczesuj włosy. Wtedy wszystko pójdzie gładko! :)

Ale co dalej? Włosy są "uspokojone", rozczesane i nie przypominają siana. Ładnie się układają, lekko skręcają, ale... czegoś brakuje? Ale czego? Ozdób! Kolorowe opaski, gumki i wsówki są bardzo modne. Oglądnijcie filmik Wendy, która wcześniej pokazywała Wam, jak wiązać szalik. Fryzurka jest fajna, wygodna i stylowa. Wypróbujecie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz