Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zakupy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zakupy. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 12 lutego 2012

Walentynkowa moda, czyli zakochaj się!

Oto pomysły Clothesencounters na Walentynki. Ubierzesz się tak, jak Jenn?
Outfit 1. 




Dyktowanie trendów- kołnierzyki

Rynek mody zawojowały kołnierzyki! 
Możemy nosić je przy bluzkach, koszulach, sukienkach, a nawet osobno. Moja ulubiona "youtuberka"- Clothesencounters podpowiada, jak możemy wykonać oćwiekowany kołnierzyk oraz jak je nosić, a ja mam dla Was parę "kołnierzykowych" trendów! Enjoy!
Możecie też je wykonać według własnego pomysłu. Wystarczy:
1. Odetnij kołnierzyk od starej koszuli.
2. Obszyj, aby nie wystawały niepotrzebne nitki.
3. Ozdób ćwiekami, dżetami, bądź tym, co same sobie zamarzysz.

Test: Atopra

Przedstawię Wam dzisiaj mój ulubiony balsam do ciała- Atopra firmy DERMOCEUTICA.
Konsystencja: gęsty, dość tłusty, lecz nie pozostawia tzw. tłustego filmu.
Kolor i zapach: biały, bezzapachowy.
Przeznaczenie: skóra atopowa, przesuszona, nieelastyczna.
Działanie: natłuszcza, intensywnie natłuszcza. Daje długotrwały efekt.
Werdykt: Jak dla mnie jest idealny. Spełnia moje wszystkie oczekiwania. Jest delikatny, a ponieważ moja skóra jest bardzo sucha, właśnie takie preferuję. Dobrze się rozprowadza. Jest bezzapachowy, więc nie kłóci  się z innymi kosmetykami. Stosuję go raz dziennie- po kąpieli i to w zupełności wystarcza. Dostępny jest tylko w aptekach, gdyż jest to produkt zatwierdzony leczniczy. Zdecydowanie polecam.

czwartek, 9 lutego 2012

Lity

Przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale niestety, czas na to nie pozwolił.
 Dziś chciałam dla Was napisać o absolutnym hicie na rynku mody, a mianowicie lity. Te buty są charakterystyczne. Ich kształt nigdy się nie zmienia, za to zachwycają kolorami i wzorami, a nawet zdobieniami. Królem tych butów jest Jeffrey Campbell. Jego lity wybierają dziewczyny na całym świecie.
 Sama na początku uważałam, że te buty są po prostu brzydkie. Ale jakoś mnie przekonały. Okazało się, że są wygodne i mają wielbiony przeze mnie obcas- słupek. Mi osobiście najbardziej podobają mi się w wersji klasycznej- czarny but, pomarańczowy obcas. Co o nich sądzicie?