Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Outfit. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Outfit. Pokaż wszystkie posty

piątek, 16 marca 2012

I'm happy in the park!









kapelusz/ hat- 5-10-15
chusta/ scarf- H&M
kurtka/ jacket- F&F
torebka/ purse- H&M
spodnie/ pants- Zara
buty/ boots- CzasNaButy.pl




Pierwsze zdjęcia na świeżym powietrzu! Jest naprawdę ciepło, więc moja mam nie odmówiła mi sesji. Ubrałam się po prostu na spacer, nie kombinując z dodatkami. Zielona chusta i niebieska torebka okazały się być idealne.

First photos outside! It's very warm, so I went for a walk. I am wearing classical casual outfit with basic accessories (green scarf and cobalt purse).


FOLLOW AND COMMENT! GREETINGS!

piątek, 9 marca 2012

paris girl

No to co? Outfit? Jak zwykle, pewnie Was zanudzam, ale ciągle mam tylko pojedyncze zdjęcia, gdyż moja mam a ostatnio "w ogóle nie ma czasu". Masakra -_-! Ale trudno.
 Niestety, ze zdjęcia nie jestem zadowolona. Wyszło rozmazane i niewyraźne, ale za to outfit należy do moich ulubionych.
bluzka/ blouse- Gap
spodnie/ pants- H&M
torebka/ bag- african bazaar
chusta/ scarf- NY H&M
buty/ flats- Deichmann
beret- F&F
(Nadchodzi weekend, więc postaram się o lepsze zdjęcia :))

sobota, 18 lutego 2012

Mini outfit- Mam cukierkowe serducho!

Witam wszystkich serdecznie w piękny, zimowy, ale dość ciepły wieczór.
 Zrobiłam sobie dzisiaj mini sesję zdjęciową. Jest naprawdę malutka, ponieważ wybrałam tylko jedno nadające się zdjęcie. To za ciemne, to mam minę, jak jakiś kosmita, to włos mi stoi w złą stronę, to zrobiłam pozę, jak modelka spod Społem :). Więc dodaję jedno zdjęcie. Choć było dość ciepło i była okazja, żeby wyjść na powietrze i zrobić zdjęcia jak należy, oczywiście musiało mi się zachcieć siedzieć na komputerze i bazgrać jakieś gówno na paincie. Więc z zdjęć plenerowych nici. Może jutro mi się uda, ale to raczej wątpliwe. Są zdjęcia w domu, na kanapie. Aby w scenerii coś bardziej przykuwało wzrok, ułożyłam na narożniku serduszko z cukierków. 
 Przejdźmy zatem do stylizacji. Założyłam mój prawie nowy oversize z napisem "Really like my look?", którego niestety nie widać w całości z powodu plisowanej spódnicy. Chciałam trochę zawstydzić śnieg :) i założyłam na głowę czarny kapelusz, żeby śnieg sobie nie myślał, że rzeczy, które są na naszej głowie, są tylko i wyłącznie białe. Chyba wiecie, o co mi chodzi ;). Do tego białe getry (tzw. warmers) i srebrne tenisówki, które są szczerze na mnie za małe, a założyłam je w sumie 2 razy. Chyba pomyślę o jakiejś aukcji   na allegro. Dodatkiem, który na zdjęciu się trochę rozmazał jest podwójny pierścionek w kształcie klucza wiolinowego. Tworzy to zestaw, który skojarzył mi się z dziewczyną z boiska, która kocha słodycze. No i jak? W zdjęciach nie podoba mi się jedynie to, że wyszłam trochę za młodo, co dla mnie jest nie korzystne, ponieważ i tak mam bardzo dziecięcą urodę. 

oversize- Bershka
spódnica/ skirt- H&M
kapelusz/ hat- 5-10-15
balerinki/ flats- butyk.pl
getry/ warmers- no name
pierścionek/ ring- Claire's
Polub! Enjoy!


czwartek, 16 lutego 2012

Janie, poproszę herbatkę!

Dzisiaj trochę outfitowych zaległości. Na pierwszy ogień sesja... na księżniczkę! Nie nie, nie długie suknie, pantofle na szpilce i tym podobne, tylko spodnie z weluru, t- shirt z długim rękawem i... korona! Oraz księżniczka na balkonie z parasolką na wietrze.


Niestety wiem, że zdjęć jest mało, ale na balkonie było masakrycznie zimno i nawet nie mogłam wytrzymać bez kurtki minuty, taki ze mnie zmarzluch. Ale z samych zdjęć jestem bardzo zadowolona. Poprostu je lubię.
spodnie/ pants- ZARA
bluzka/ longsleeve- GAP


niedziela, 22 stycznia 2012

No nareszcie...

... nowy outfit. Nie miałam czasu robić sobie zdjęć, ale wczoraj znalazłam rochę czasu, aby wykonać tylko 1 (niestety) fotkę. Chociaż nie można nazwać tego sesją, to zdjęcie bardzo mi się osobiście podoba. Ładnie wyszłam i jest dosyć naturalne. A Wy jak myślicie? Fotkę mogłabym nazwać na przykład... Today, I will dance. Kocham taniec i od dawna chciałam zrobić taki look. Nie jestem zadowolona tylko z tła, ale jak to mówią "Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek spódnicy.", a ja mogę się pochwalić: dobrą baletnicą nawet jestem. No może nie baletnicą, ale tancerką. :)
plisowana spódnica- H&M
bluzka- F&F
baletki- Akces