Przepraszam, że ostatnio zaniedbuję bloga, ale ostatnio miałam strasznie dużo egzaminów i sprawdzianów. Obiecuję,że już niedługo będę pisała więcej i częściej, nowy outfit pojawi się jutro, bądź w czwartek. Wszystko zależy od tego, czy czas mi na to pozwoli. Pozdrowionka.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą informacje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą informacje. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 3 kwietnia 2012
środa, 14 marca 2012
WAŻNA INFORMACJA, CZYLI AKTUALIZACJA :)
Witam wszystkich moich kochanych czytelników! Jak Wam mija tydzień? Ja od wtorku siedzę w domu z potwornym przeziębieniem i to razem z moją mamą. Ale widzę, że choroba nie musi być taka straszna. Oglądnęłam pierwszy raz w życiu Piratów z Karaibów i muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Co do pogody, wiosna chyba bardzo się waha z nadejściem do naszego rejonu... Niby temperatura jest wyższa, a niby nawet słońce nie chce wyjść zza chmur. No nic, przejdźmy do tematu.
Wiecie pewnie, że już dużo razy zmieniałam wygląd, nazwę, tematykę bloga i pewnie Was już to nudzi... Ale jeszcze musicie trochę poczekać. Blog zmieni się całkowicie, łącznie z adresem, co planowałam już w lutym (ale o tej zmianie jeszcze Was poinformuję). Postaram się też nawiązać współpracę z firmami.
Mam plan realizowania większej ilości postów ze stylizacjami, większą ilością zdjęć, lepszą jakością. Będzie też więcej loterii i konkursów. Do wszystkich tych zmian zainspirowała mnie jedna z moich ulubionych bloggerek, a mianowicie CHOCAROME (Zaglądajcie i obserwujcie! Warto :)).
Powiada się, że wiosna to czas zmian, więc ja już zabieram się za nowy nagłówek. Pozdrowionka! Komentujcie i obserwujcie! Buziaczki!
Wiecie pewnie, że już dużo razy zmieniałam wygląd, nazwę, tematykę bloga i pewnie Was już to nudzi... Ale jeszcze musicie trochę poczekać. Blog zmieni się całkowicie, łącznie z adresem, co planowałam już w lutym (ale o tej zmianie jeszcze Was poinformuję). Postaram się też nawiązać współpracę z firmami.
Mam plan realizowania większej ilości postów ze stylizacjami, większą ilością zdjęć, lepszą jakością. Będzie też więcej loterii i konkursów. Do wszystkich tych zmian zainspirowała mnie jedna z moich ulubionych bloggerek, a mianowicie CHOCAROME (Zaglądajcie i obserwujcie! Warto :)).
Powiada się, że wiosna to czas zmian, więc ja już zabieram się za nowy nagłówek. Pozdrowionka! Komentujcie i obserwujcie! Buziaczki!
piątek, 27 stycznia 2012
Nareszcie ferie+ informacja
Nareszcie mogę odpocząć, zająć się blogowaniem, rozrywką, zakupami i nowymi outfitami. Zaczęły się ferie! Już nie mogłam się doczekać. Z tego powodu postanowiłam trochę "nadrobić" blogowe prace. Postaram się pisać codziennie, lecz narazie nic nie obiecuję.
INFORMACJA: Jak niedawno wspominałam, blog zostanie przeniesiony na inny adres. Miało to nastąpić 28 stycznia, czyli jutro. Jednak o przeniesieniu poinformuję Was szczegółowo jutro, więc możecie jeszcze spokojnie korzystać z dotychczasowego.
Tym czasem, zachęcam do dodania się do obserwtorów i wzięcia udziału w konkursie tutaj (do wygrania charmsy Diva). No i oczywiście życzę miłych ferii!
INFORMACJA: Jak niedawno wspominałam, blog zostanie przeniesiony na inny adres. Miało to nastąpić 28 stycznia, czyli jutro. Jednak o przeniesieniu poinformuję Was szczegółowo jutro, więc możecie jeszcze spokojnie korzystać z dotychczasowego.
Tym czasem, zachęcam do dodania się do obserwtorów i wzięcia udziału w konkursie tutaj (do wygrania charmsy Diva). No i oczywiście życzę miłych ferii!
niedziela, 22 stycznia 2012
UWAGA! Do wszystkich czytelników i nie tylko! WAŻNE!
Ponieważ (mam nadzieję) Ci, co czytają te moje wpisy o modzie nie chcieli by stracić łączności z blogiem muszę poinformować Was o pewnej bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie BLOG ZOSTANIE PRZENIESIONY NA INNY ADRES!!! Nazwa bloga typowo nawiązuje do mody, a ponieważ zdecydowałam się też pisać o życiu, gotowaniu, zakupach i muzyce, ale oczywiście zostanę także przy modzie. Poprostu trochę bloga rozbuduję. Nowy adres będzie obowiązywał od 28 lutego 2012, a podam go prawdopodobnie w następnym poście. Buziaczki!
Subskrybuj:
Posty (Atom)

