Możecie też odwiedzić oficjalną stronę: www.wwf.pl i dołączyć się do akcji, aby było nas jeszcze więcej. Akcję wspierają też znani i lubiani. Do rejestracji potrzebne jest tylko zalogowanie się przez facebooka, lub wypełnienie małego formularza. W naszych rękach jest los ziemi!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą aktualności. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą aktualności. Pokaż wszystkie posty
piątek, 30 marca 2012
Earth Hour Power!
Godzina dla ziemi (Earth Hour) jest to akcja międzynarodowego gaszenia świateł na całym świecie organizowana co roku przez WWF. Ma na celu promowanie dbania o przyrodę i zapobiegania globalnemu ociepleniu. Dlatego dzisiaj, 31 marca o godzinie 20.30 zgaśmy wszyscy światło, aby nam i następnym pokoleniom żyło się lepiej! Proszę, udostępniajcie informacje wszystkim, na swoich blogach lub stronach. Razem dbajmy o naturę!
Możecie też odwiedzić oficjalną stronę: www.wwf.pl i dołączyć się do akcji, aby było nas jeszcze więcej. Akcję wspierają też znani i lubiani. Do rejestracji potrzebne jest tylko zalogowanie się przez facebooka, lub wypełnienie małego formularza. W naszych rękach jest los ziemi!
Możecie też odwiedzić oficjalną stronę: www.wwf.pl i dołączyć się do akcji, aby było nas jeszcze więcej. Akcję wspierają też znani i lubiani. Do rejestracji potrzebne jest tylko zalogowanie się przez facebooka, lub wypełnienie małego formularza. W naszych rękach jest los ziemi!
środa, 14 marca 2012
WAŻNA INFORMACJA, CZYLI AKTUALIZACJA :)
Witam wszystkich moich kochanych czytelników! Jak Wam mija tydzień? Ja od wtorku siedzę w domu z potwornym przeziębieniem i to razem z moją mamą. Ale widzę, że choroba nie musi być taka straszna. Oglądnęłam pierwszy raz w życiu Piratów z Karaibów i muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Co do pogody, wiosna chyba bardzo się waha z nadejściem do naszego rejonu... Niby temperatura jest wyższa, a niby nawet słońce nie chce wyjść zza chmur. No nic, przejdźmy do tematu.
Wiecie pewnie, że już dużo razy zmieniałam wygląd, nazwę, tematykę bloga i pewnie Was już to nudzi... Ale jeszcze musicie trochę poczekać. Blog zmieni się całkowicie, łącznie z adresem, co planowałam już w lutym (ale o tej zmianie jeszcze Was poinformuję). Postaram się też nawiązać współpracę z firmami.
Mam plan realizowania większej ilości postów ze stylizacjami, większą ilością zdjęć, lepszą jakością. Będzie też więcej loterii i konkursów. Do wszystkich tych zmian zainspirowała mnie jedna z moich ulubionych bloggerek, a mianowicie CHOCAROME (Zaglądajcie i obserwujcie! Warto :)).
Powiada się, że wiosna to czas zmian, więc ja już zabieram się za nowy nagłówek. Pozdrowionka! Komentujcie i obserwujcie! Buziaczki!
Wiecie pewnie, że już dużo razy zmieniałam wygląd, nazwę, tematykę bloga i pewnie Was już to nudzi... Ale jeszcze musicie trochę poczekać. Blog zmieni się całkowicie, łącznie z adresem, co planowałam już w lutym (ale o tej zmianie jeszcze Was poinformuję). Postaram się też nawiązać współpracę z firmami.
Mam plan realizowania większej ilości postów ze stylizacjami, większą ilością zdjęć, lepszą jakością. Będzie też więcej loterii i konkursów. Do wszystkich tych zmian zainspirowała mnie jedna z moich ulubionych bloggerek, a mianowicie CHOCAROME (Zaglądajcie i obserwujcie! Warto :)).
Powiada się, że wiosna to czas zmian, więc ja już zabieram się za nowy nagłówek. Pozdrowionka! Komentujcie i obserwujcie! Buziaczki!
piątek, 27 stycznia 2012
Nareszcie ferie+ informacja
Nareszcie mogę odpocząć, zająć się blogowaniem, rozrywką, zakupami i nowymi outfitami. Zaczęły się ferie! Już nie mogłam się doczekać. Z tego powodu postanowiłam trochę "nadrobić" blogowe prace. Postaram się pisać codziennie, lecz narazie nic nie obiecuję.
INFORMACJA: Jak niedawno wspominałam, blog zostanie przeniesiony na inny adres. Miało to nastąpić 28 stycznia, czyli jutro. Jednak o przeniesieniu poinformuję Was szczegółowo jutro, więc możecie jeszcze spokojnie korzystać z dotychczasowego.
Tym czasem, zachęcam do dodania się do obserwtorów i wzięcia udziału w konkursie tutaj (do wygrania charmsy Diva). No i oczywiście życzę miłych ferii!
INFORMACJA: Jak niedawno wspominałam, blog zostanie przeniesiony na inny adres. Miało to nastąpić 28 stycznia, czyli jutro. Jednak o przeniesieniu poinformuję Was szczegółowo jutro, więc możecie jeszcze spokojnie korzystać z dotychczasowego.
Tym czasem, zachęcam do dodania się do obserwtorów i wzięcia udziału w konkursie tutaj (do wygrania charmsy Diva). No i oczywiście życzę miłych ferii!
Subskrybuj:
Posty (Atom)


