Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdjęcia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdjęcia. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 15 marca 2012

Galaxy photo!

Nareszcie nauczyłam się obsługiwać gimpem! Ten program jest świetny i bardzo przydatny. Przerobiłam zdjęcie, a właściwie mój portret, który zrobiłam sobie sama telefonem. Można uzyskać niesamowity efekt gwiazd (przynajmniej dla mnie są to gwiazdy), czy tam latających drobinek :). Jak Wam się podoba?

Myślę, że teraz moje zdjęcia będą bardziej rozmaite, nawet ze względu na moją dziecięcą twarz i słaby aparat :)
No to jeśli zaczęłam temat galaxy, który jest wielkim modowym trendem wstawię parę galaktycznych rzeczy, które bardzo przypadły mi do gustu:
A galaktyczną kolekcję Romwe znajdziecie tutaj.

OBSERWUJCIE I KOMENTUJCIE! POZDROWIONKA!