Pokazywanie postów oznaczonych etykietą uroda. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą uroda. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 12 lutego 2012

Test: Atopra

Przedstawię Wam dzisiaj mój ulubiony balsam do ciała- Atopra firmy DERMOCEUTICA.
Konsystencja: gęsty, dość tłusty, lecz nie pozostawia tzw. tłustego filmu.
Kolor i zapach: biały, bezzapachowy.
Przeznaczenie: skóra atopowa, przesuszona, nieelastyczna.
Działanie: natłuszcza, intensywnie natłuszcza. Daje długotrwały efekt.
Werdykt: Jak dla mnie jest idealny. Spełnia moje wszystkie oczekiwania. Jest delikatny, a ponieważ moja skóra jest bardzo sucha, właśnie takie preferuję. Dobrze się rozprowadza. Jest bezzapachowy, więc nie kłóci  się z innymi kosmetykami. Stosuję go raz dziennie- po kąpieli i to w zupełności wystarcza. Dostępny jest tylko w aptekach, gdyż jest to produkt zatwierdzony leczniczy. Zdecydowanie polecam.

piątek, 27 stycznia 2012

Pomysłowy manicure

Która z nas nie kocha malować paznokci? Tyle, że długie szpony są i nie estetyczne i całkowicie nie modne! Szczególnie te bogato ozdabiane. Ale paznokciami możemy zwracać uwagę w inny, pomysłowy i delikatniejszy sposób. Oto kilka propozycji. Jak myślicie- HIT, czy KIT?
1. Newspaper nails
2. French (klasyka gatunku, idealny na każdą okazję)

3. Graffiti (rodzaj marmurkowego, kolorowego manicure'u, popularnego szczególnie u nastolatek)
4. Matte (czyli poprostu bez błysku!)

5. Metalic (idealny na karnawał)

KONKURS FOTOGRAFICZNY