Pokazywanie postów oznaczonych etykietą muzyka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą muzyka. Pokaż wszystkie posty

piątek, 23 marca 2012

tomorrow travel to Zabrze

Wiosna przyszła i do tego przywitała się z nami słońcem i piękną pogodą. Zimowy płaszcz dziś rano schował się do szafy i czeka na następną zimę. Wiosenne zakupy prawie zrobione (np. prześliczne marynarskie mokasyny i spodnie 7/8 w kolorze malinowym), a jutro z samego rana czeka mnie na prawdę niezwykła podróż do Zabrza. Miasto jak miasto, ale odwiedzam je z powodu "The True Legend of Michael Jackson", czyli największy na świecie musical o Michaelu Jacksonie, współpracujący z rodziną Jacksonów. Oczywiście nie zabraknie stroju a la Michael. Bardzo się cieszę, że tam pojadę. Show na pewno będzie zaskakujące.

It's spring and it's a beautiful weather and sunny. My winter coat hided in wardrobe and ti is waiting for winter. I was on a spring shopping (I bought pretty cute sailor loafers and 7/8 raspberry pants for example) and tomorrow I am going to Zabrze. I am going to visiting this city to see the biggest musical about Michael Jackson in the world. "The True Legend of Michael Jackson" works with Jacksons Family. I am going to wear an outfit a la Michael. I thing this show will be very excitig.




wtorek, 28 lutego 2012

Absolutna świeżość, czyli "Minty Fresh"

Wiosna za pasem! Za chwilę będzie marzec, czyli jeden z moich ulubionych miesięcy. Na razie jest pochmurno, czasem zimno i deszczowo, ale ja się niezmiernie cieszę, kiedy widzę na niebie piękne przejaśnienia i złociste słońce. Co w tym roku będzie modne? Pastele, neony, colorblocking, subtelność, delikatność, szalone wzory, lata 20, mokasyny, kloszowe spódnice, zwiewne sukienki i tuniki, sportowe inspiracje, nieśmiertelny jeans w nowych odsłonach, skóra, cygaretki, asymetria... można by tak wymieniać bez końca! No, to na początek coś miłego dla naszych uszu!
A teraz dla oczu, czyli cieszymy się wiosną!


Oraz wiosenny pomysł multicolor!

Czekamy na wiosnę!


poniedziałek, 23 stycznia 2012

Jazz + Lady Gaga?

OCZYWIŚCIE! Znamy ją z kontrowersyjnych teledysków, wielkich radiowych hitów i dziwacznych stylizacji. Lady Gaga zawsze zostanie Lady Gagą. Ale wyobrażacie ją sobie w długiej czarnej sukni, fryzurce retro, w duecie z wielkim jazz manem Tonym Bennetem? Dlczego nie? Piosenka The Lady is a tramp jest naprawdę super. Co o niej myślicie?