środa, 14 marca 2012

WAŻNA INFORMACJA, CZYLI AKTUALIZACJA :)

Witam wszystkich moich kochanych czytelników! Jak Wam mija tydzień? Ja od wtorku siedzę w domu z potwornym przeziębieniem i to razem z moją mamą. Ale widzę, że choroba nie musi być taka straszna. Oglądnęłam pierwszy raz w życiu Piratów z Karaibów i muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Co do pogody, wiosna chyba bardzo się waha z nadejściem do naszego rejonu... Niby temperatura jest wyższa, a niby nawet słońce nie chce wyjść zza chmur. No nic, przejdźmy do tematu.
 Wiecie pewnie, że już dużo razy zmieniałam wygląd, nazwę, tematykę bloga i pewnie Was już to nudzi... Ale jeszcze musicie trochę poczekać. Blog zmieni się całkowicie, łącznie z adresem, co planowałam już w lutym (ale o tej zmianie jeszcze Was poinformuję). Postaram się też nawiązać współpracę z firmami.
 Mam plan realizowania większej ilości postów ze stylizacjami, większą ilością zdjęć, lepszą jakością. Będzie też więcej loterii i konkursów. Do wszystkich tych zmian zainspirowała mnie jedna z moich ulubionych bloggerek, a mianowicie CHOCAROME (Zaglądajcie i obserwujcie! Warto :)).
 Powiada się, że wiosna to czas zmian, więc ja już zabieram się za nowy nagłówek. Pozdrowionka! Komentujcie   i obserwujcie! Buziaczki!

piątek, 9 marca 2012

paris girl

No to co? Outfit? Jak zwykle, pewnie Was zanudzam, ale ciągle mam tylko pojedyncze zdjęcia, gdyż moja mam a ostatnio "w ogóle nie ma czasu". Masakra -_-! Ale trudno.
 Niestety, ze zdjęcia nie jestem zadowolona. Wyszło rozmazane i niewyraźne, ale za to outfit należy do moich ulubionych.
bluzka/ blouse- Gap
spodnie/ pants- H&M
torebka/ bag- african bazaar
chusta/ scarf- NY H&M
buty/ flats- Deichmann
beret- F&F
(Nadchodzi weekend, więc postaram się o lepsze zdjęcia :))

wtorek, 28 lutego 2012

Absolutna świeżość, czyli "Minty Fresh"

Wiosna za pasem! Za chwilę będzie marzec, czyli jeden z moich ulubionych miesięcy. Na razie jest pochmurno, czasem zimno i deszczowo, ale ja się niezmiernie cieszę, kiedy widzę na niebie piękne przejaśnienia i złociste słońce. Co w tym roku będzie modne? Pastele, neony, colorblocking, subtelność, delikatność, szalone wzory, lata 20, mokasyny, kloszowe spódnice, zwiewne sukienki i tuniki, sportowe inspiracje, nieśmiertelny jeans w nowych odsłonach, skóra, cygaretki, asymetria... można by tak wymieniać bez końca! No, to na początek coś miłego dla naszych uszu!
A teraz dla oczu, czyli cieszymy się wiosną!


Oraz wiosenny pomysł multicolor!

Czekamy na wiosnę!


sobota, 25 lutego 2012

Ostatnio w ogóle nie mam pomysłów na stylizacje, ani tym bardziej czasu. Jutro też na pewno mi się nie uda, w tygodniu może nad czymś pomyślę. Dobra, koniec narzekania.
 Wiem, że nie pisałam baaardzo długo, ale dosłownie przed chwilą po oglądnięciu na ipli "Czasu Honoru", czyli mojej wielkiej telewizyjnej miłości. Właściwie teraz nie oglądam prawie nic oprócz właśnie tego. Przy CZH spędzam ostatnio cały wolny czas na kompie, za co muszę podziękować moim dwóm najlepszym przyjaciółkom- Oli i Jagodzie.
 Przejdźmy do konkretów.
Zakochałam się w colorblocking, od kiedy zobaczyłam MACADEMIAN GIRL, czyli świetny polski blog modowy. Tak spodobało mi się szalone, kolorowe łączenie pstrokatych kolorów, że szukam wszystkiego, co jest związane z tym stylem. I oto moje dzisiejsze hity :





sobota, 18 lutego 2012

Inspiracje i takie tam

No te zdjęcia są po prostu piękne.















Pobawmy się w krytyka! - Chnel


Czy tytuł Wam coś mówi? Otóż dzisiaj zabawimy się w krytyka mody i ostro pojedziemy po kolekcji Chanel wiosna/ lato 2012, którą zaprojektował jak zwykle Karl Lagerfeld. Zaczynamy!
Hmmmm... Co tu powiedzieć... Samo bikini jest fajne, jednak bardzo zwyczajne. Ale w połączeniu z tym czymś przypominającym narzutkę na deszcz i płaszcz fryzjerski razem? Niezwykłe, oryginalne, nowatorskie i... beznadziejne! Panie Lagerfeld, czy sądzi pan, że gdy pada deszcz idzie się na plażę? Dodatkowo wstrętne kwadratowe niby futurystyczne buty i torebka, niczym kosmetyczka. Nie!

Bardzo fajne, skromne tankini i oryginalne sandałki. Świetny zestaw niestety ulega zniszczeniu, gdy do akcji wkracza płaszczyk na deszcz! Masakra!

Nareszcie przerwa! Deszcz nie pada :) ! Ciekawy strój kąpielowy.

Sukienka bardzo oryginalna, fajny, minimalistyczny kontrast, który przez rękawy staje się lekko kiczowaty, ale przejdzie. Przeszkadza tu niestety torebka, która wygląda jak prezent pod choinkę.

Jestem wielką fanką sandałków z tej kolekcji. Sukienka, niestety nie wyszła. Połączenie kolorów dość oklepane, a krój nijaki.


Wielki plus za sukienkę! Za buty niestety minus.

Jedna z najlepszych stylizacji z całego pokazu! Odważne, ale nieprzesadzone połączenie + supermodne pastele, jednak góra wygląda trochę jak piżama.

Resztę pokazu możecie zobaczyć tutaj. Co o nim myślicie? Podzielacie moje zdanie, czy może macie swoje własne, odmienne?





Mini outfit- Mam cukierkowe serducho!

Witam wszystkich serdecznie w piękny, zimowy, ale dość ciepły wieczór.
 Zrobiłam sobie dzisiaj mini sesję zdjęciową. Jest naprawdę malutka, ponieważ wybrałam tylko jedno nadające się zdjęcie. To za ciemne, to mam minę, jak jakiś kosmita, to włos mi stoi w złą stronę, to zrobiłam pozę, jak modelka spod Społem :). Więc dodaję jedno zdjęcie. Choć było dość ciepło i była okazja, żeby wyjść na powietrze i zrobić zdjęcia jak należy, oczywiście musiało mi się zachcieć siedzieć na komputerze i bazgrać jakieś gówno na paincie. Więc z zdjęć plenerowych nici. Może jutro mi się uda, ale to raczej wątpliwe. Są zdjęcia w domu, na kanapie. Aby w scenerii coś bardziej przykuwało wzrok, ułożyłam na narożniku serduszko z cukierków. 
 Przejdźmy zatem do stylizacji. Założyłam mój prawie nowy oversize z napisem "Really like my look?", którego niestety nie widać w całości z powodu plisowanej spódnicy. Chciałam trochę zawstydzić śnieg :) i założyłam na głowę czarny kapelusz, żeby śnieg sobie nie myślał, że rzeczy, które są na naszej głowie, są tylko i wyłącznie białe. Chyba wiecie, o co mi chodzi ;). Do tego białe getry (tzw. warmers) i srebrne tenisówki, które są szczerze na mnie za małe, a założyłam je w sumie 2 razy. Chyba pomyślę o jakiejś aukcji   na allegro. Dodatkiem, który na zdjęciu się trochę rozmazał jest podwójny pierścionek w kształcie klucza wiolinowego. Tworzy to zestaw, który skojarzył mi się z dziewczyną z boiska, która kocha słodycze. No i jak? W zdjęciach nie podoba mi się jedynie to, że wyszłam trochę za młodo, co dla mnie jest nie korzystne, ponieważ i tak mam bardzo dziecięcą urodę. 

oversize- Bershka
spódnica/ skirt- H&M
kapelusz/ hat- 5-10-15
balerinki/ flats- butyk.pl
getry/ warmers- no name
pierścionek/ ring- Claire's
Polub! Enjoy!